16 10 2021 domówka na baćkach

SOBOTA 16.10.2021 Milano Club "DOMÓWKA NA BAĆKACH"- najlepsza impreza w regionie dla młodszych i starszych sympatyków dobrej zabawy!
-start g.21.00
-wstęp 20 zł
-Przekąski gratis!
-Promocje w Barach!

Bawimy się na dwóch salach tanecznych w gorących rytmach serwowanych przez:
-sala disco
DJ GREGOR-
-sala klubowa
PSYCHICBOY
2 Bary, Fast Food Bar.
Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia jak spędzić sobotni wieczór- zachęcamy. Skorzystaj z możliwości zabawy w Milano Club Baćkowice dopóki można, bo wktótce -niestety-może być mroźno.

REZERWACJA STOLIKÓW/LOŻY -
WYŚLIJ SMS na nr tel. 502 169 550 .
Należy podać:
*datę wydarzenia ,
*nazwisko i imię osoby rezerwującej,
*ilość osób i *ewentualnie nr loży. Potwierdzeniem rezerwacji jest sms od Milano Club .

UWAGA!
Liczba miejsc ograniczona
Zgodnie z rozporządzeniem ,do limitu nie wlicza się osób zaczepionych, dlatego prosimy o zabranie dokumentu potwierdzającego szczepienie [może być zdjęcie dokumentu w telefonie ] w celu okazania przy wejściu Jest to bardzo ważne dla nas ze względów organizacyjnych.
ZASADY POBYTU
NA TERENIE MILANO CLUB
Informujemy, że w MILANO stosowane są środki higieny i bezpieczeństwa , zgodne z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego .
Na teren Milano mogą wejść wyłącznie osoby , które nie przebywają na kwarantannie, nie mają oznak choroby Covid-19 (kaszel, katar ,gorączka, problemy z oddychaniem ) a także według swojej najlepszej wiedzy nie miały bezpośredniego kontaktu z osobą zarażoną .
Obowiązkowa dezynfekcja dłoni przy wejściu , zasłanianie ust i nosa !!!
Osoba wchodząca na teren wydarzenia zapoznaje się z treścią oświadczenia , informacjami o zasadach przetwarzania danych osobowych oraz składa do pracownika ochrony lub lokalu ustne lub pisemne oświadczenie, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.
Pracownik klubu>ratownik kwalifikowanej pierwszej pomocy lub ratownik medyczny , ma prawo dokonać bezdotykowego pomiaru temperatury ciała uczestnika wchodzącego do lokalu, a w sytuacji jej podwyższenia ,nie wyrazić zgody na wejście tej osoby do klubu
Osoby wchodzące na teren Milano , zobowiązane są do zapoznania się z regulaminem oraz informacjami zamieszczonymi na tablicy ogłoszeń .
Wejście na teren Milano jest akceptacją regulaminu oraz potwierdzeniem oświadczenia i wytycznych obowiązujących w lokalu.
Osoby nierespektujące zaleceń sanitarnych będą wypraszane z Milano
Organizatorzy zapewniają częstą dezynfekcję toalet , klamek , stolików, blatów, terminala oraz innych, często dotykanych powierzchni[ w tym zawieszek z numerkami w szatni ], a po zakończeniu wydarzenia dokładną dezynfekcję lokalu profesjonalnymi środkami .
Uczestnik w trakcie wydarzenia nie może opuszczać terenu Milano [ wyjście poza bramkę ochronna parkingu skutkuje koniecznością ponownego zakupu biletu w sytuacji powrotu ]
Z ostrożności rekomendujemy śledzenie ogłoszeń na fan page , stronie internetowej Milano w ciągu dwóch tygodni od ostatniego pobytu uczestnika w lokalu .
Udział w wydarzeniu jest akceptacją regulaminu i wytycznych obowiązujących w lokalu.
Organizatorzy mają prawo odmówić wejścia na teren wydarzenia osobom pod wpływem alkoholu , znanym z wszczynania awantur , niestosownie ubranym [ dresy, strój treningowy, krótkie spodenki [szorty] koszulki na ramiączkach itd.] lub bez podania przyczyny.