5 07 2019 dyskoteka dorosłego człowieka

PIĄTEK 05 LIPCA 2019   g.21.00- 3.00
NOWOŚĆ DYSKOTEKA DOROSŁEGO CZŁOWIEKA 21+
wstęp-15 zł
muzyka serwowana przez DJ-a -repertuar dostosowany do Państwa oczekiwań

w cenie biletu:
kruche ciasteczka, przekąska
rezerwacja loży

PROPONUJEMY CYKLICZNE - 2 razy w miesiącu- IMPREZY PIĄTKOWE   PRZY MUZYCE TYLKO DLA OSÓB DOROSŁYCH w wieku  21+ ,dedykowane dla sympatyków miłych spotkań przy muzyce , aby Państwo nie czuli skrępowania obecnością osób młodszych.
UWAGA!
AKTUALNOŚCI ZAWSZE NA www.milanoclub.pl lub FANPAGE KLUBU lub  TEL. 502 169 50 .
Prosimy sprawdzać AKTUALNOŚĆ zawsze w dniu imprezy

OPIS IMPREZY

Szanowni Państwo.
Niemal od 25 lat organizujemy dyskoteki i zabawy dla osób w wieku 16+ , w których uczestniczą oczywiście też osoby starsze , czasami nawet 65+
Z okazji 25 rocznicy istnienia naszego klubu podejmujemy nowe wyzwanie .
PROPONUJEMY CYKLICZNE IMPREZY  PIĄTKOWE [ i /lub niedzielne ] PRZY MUZYCE DLA OSÓB DOROSŁYCH dedykowane dla sympatyków miłych spotkań przy muzyce w wieku 21+ . Chcemy, aby Państwo nie czuli skrępowania obecnością osób młodszych,miło spędzili czas w kulturalnej atmosferze ,przy kawie , herbacie , lampce wina lub szampana , a może mocniejszym trunku , potańczyli przy muzyce na żywo oraz serwowanej przez DJ-ów

W okresie letnim proponujemy 2 razy w miesiącu  PIĄTKOWE IMPREZY.
[ W przyszłości przewidziane są też różne atrakcje , imprezy tematyczne ,wyjątkowe koncerty i recitale]

*Aby nasi Goście czuli się bezpiecznie i miło ,przewidziana jest selekcja to znaczy osoby nieestetycznie wyglądające i ubrane , pod mocnym wpływem alkoholu, niekiedy znane z awantur i niewłaściwego zachowania itp.,nie będą wpuszczane do lokalu.

Mamy nadzieję ,że wspólnie stworzymy nowe miejsce -centrum wspaniałych muzyczno- tanecznych spotkań dla osób dorosłych w regionie.
Oczywiście zapraszamy także na cotygodniowe sobotnie imprezy , bo MILANO CLUB BAĆKOWICE łączy pokolenia.

W lokalu znajduje się bardzo dobrze zaopatrzony BAR z dużym wyborem napojów alkoholowych i bezalkoholowych ,whisky , drinków itd. Akceptowane karty płatnicze.

Już od dziś można rezerwować bezpłatnie loże 4- 8-10 osobowe pod numerem 502 169 550
Zakup biletów w momencie przyjścia na imprezę .
Istnieje też możliwość rezerwacji biletów telefonicznie lub mailem : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 10.11.18

INFORMUJCIE PAŃSTWO ZNAJOMYCH , PRZYJACIÓŁ , UDOSTĘPNIAJCIE WYDARZENIE , LAJKUJCIE , ZAPISUJCIE SIĘ DO WYDARZENIA.
Zapraszamy serdecznie i do zobaczenia w PIĄTEK 05.07.19 godz. 21.00

Milano Club Baćkowice k/Opatowa
27-552 BAĆKOWICE 85 B
tel.502 169 550