verba 26 08 2019

SOBOTA 29.06.2019 Jedyna taka szansa...na żywo zespół VERBA
Po raz pierwszy na scenie Milano Club Baćkowice
Zespół VERBA -koncert LIVE g.23.00

Uwaga!!! To JEDYNY koncert zespołu  VERBA w regionie w ciągu wielu nadchodzących miesięcy.
wstęp na koncert & całonocną imprezę  tylko 20 zł.

VERBA
to popularny polski zespół popowy mający na koncie ponad 100 tysięcy sprzedanych płyt i wiele nagród przemysłu fonograficznego.
Zespół Verba tworzą dwaj koledzy .
Bartłomiej Kielar jest założycielem, producentem muzycznym i wokalistą. Przygodę z muzyką zaczął już jako dziecko i tak zostało do dziś.W 2012 roku do Bartka dołączył Przemysław Malita, bardzo utalentowany artysta i teraz razem kontynuują pracę.
Silna pozycja VERBY  na rynku muzycznym sprawia, że mają wielką rzeszę fanów ,a w ciągu kilku lat wydali 12 płyt i kilkanaście teledysków. Zespół odniósł  ogromny sukces , koncertowali nie tylko w Polsce, ale też m.in. w Niemczech, Anglii, Grecji czy USA.   Krążek "21 listopada",  zwyciężył w plebiscycie Superjedynek 2006 w kategorii płyta hip-hopowa oraz pomógł zgarnąć tytuł debiutu roku przyznany na gali Eska Music Awards 2006. Single "Mogliśmy", "Ten czas" czy "Zaopiekuj się mną" nie schodziły z czołówki zestawień wielu list przebojów przez długi czas, co zaowocowało udziałem w wielu programach telewizyjnych oraz radiowych. Popularność duetu z biegiem lat wcale nie słabnie.